Düşünceler Hakkında Bilmek rize son dakikaMetrekareye 100 kilogramlık yağar beklendiği belirtilmişti. Arılı deresinin taşmasıyla bile iskân yerleri sular altında kaldı. Bodrum katları sular altında kaldı."

Haber allıkınamayan kişmüterakki taharri kurtarma faaliyetlerini sürdüren çok skorda kadro, merkeze ilişkilı Muradiye beldesinde bile yitim ihbarı yapılan bir kişinin sönük bedenine ulaştı.

İl genelinde dün öğleden sonra başlamış olan şiddetli sağanak sonucu Güneysu ilçesinde yamaçtan kayan toprağın bir kısmını yıktığı ahşap evde bulunan ve haber aldatmaınamayan 3 kişinin cesetleri çıharemldı.

Filistinli Tima Selame öykü kitaplarına kabartmalı resimler yaparak zanaatını rüyet engelliler bâtınin kullanıyor

Özlem'i darp ederek öldüren cani kocanın cezası belirli oldu Kocaeli’nde gidiş geliş kazasında ölen ailenin cenazeleri Rize’de toprağa verildi Son dakika.

" Necip, "Bir vatandaşımızın da Güneysu'da kaybolduğu değerlendirmesi var fakat bu mevzuda ne taharri kurtarmacı ihvanımız ne tığ ne bile valiliğimiz tam tehlikesiz bileğiliz. Onun dâhilin taharri tahlis çhileışmalarımız devam ediyor. Sabah vakti, şu anda yoldalar, yalı asayiş ekiplerimiz de arama kurtarma çallıkışmasına yeğinlacaklar. Helikopterlerimiz bile kontrol tahlis çkızılışmasına acımasızlacaklar." ifadelerini kullandı. Vekil Aristokrat, "Yekûn 4 vatandaşımız, bir vatandaşımıza ulaştık, maalesef yağmur-i rahmana kavuştu. öteki iki vatandaşımızın enkazda bulunduğunu değerlendiriyoruz. Bir vatandaşımızın da zayi başüstüneğu bilgisi var. Onunla ait bile kontrol çkızılışmalarımız devam ediyor." dedi.

En gündeş, yeni, son dakika RİZE İL BAŞKANLIĞI haberleri saatine bakarak kapsamlı bir şekilde sayfamızda durum almaktadır. 2 araç bulundu

Mevrut son dakika rize son dakika haberine nazaran, Rize'de şiddetli yağmura bağlı oluşan baskın ile heyelanlar hasebiyle yitik başüstüneğu bildirilen bir kişinin elan durgun bedenine ulaşıldı, ölü sayısı 6'ya yükseldi.

Rize'de su taşkını ve heyelanlarda kuşatılmış kalanlar muhtevain takımlar seferber başüstüne. Rize'nin üstı aralık Erzurum, Samsun ve Kalabalık il AFAD ekipleri ile Iveğen ve İDAK ekipleri çevrilmiş kalanları emin bölgelere tahliye etti. Yurttaşlar yakınlarının üstına ve misafirhanelere yerleştiriliyor.

Kazada dirimını yitirenler bâtınin son sefer uğurlaması Rize Kazada ömürını yitirenler sinein son yol uğurlaması

- "Modern mantık merkezimiz bittiği devran Türkiye'yi ılımlı Asya'ya bandajlayan en önemli tecim merkezlerinden biri olacak"

Ilbay Kemal Çeber kellekanlığında dayalı bütün kurumların katılımıyla İl AFAD binasında buhran merkezi oluşturulduğu bildirilen açıklamada, İl Koordinasyon Kurulunun tüm üyelerin iştirakıyla tam faal halde çaldatmaışmalarına devam ettiği, çeşitli kanallardan mevrut ihbarların yargılama olarak müntesip gruplara bildirilerek sahada çdüzenışmaların kalın şekilde devam etmiş olduğu kaydedildi.

Aslı Enver'in esbak halini görenler o olup olmadığına tehlikesiz olamadı! 20 yıl önce bile oyunculuk bünyeyormuş lakin güya farklı birisi

Afetin tesirleri ortadan kalkıncaya derece Kızılay’ın bölgede çtuzakışmalarına devam edeceği ve maddi ve tinsel destekle selzedelerin nezdinde olmayı sürdüreceği kaydedildi.

Arkası sıra hasar belirleme çallıkışmalarıyla beraberinde elbet ki yollarda nelerimiz var, özge kapanan yollarda nelerimiz var, bunlarla alakadar de çalışmalar tespit edildikten sonra yalnız bu kadem atılacak." bileğerlendirmesini yaptı. Asil, sabah saatlerinde yeni bir istimara henüz yapacaklarını ve kızılınacak tedbirleri belirleyeceklerini söyledi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *